Activiteiten Juli & Augustus

Lieve Mensen,

je kan van harte komen genieten tijdens deze mooie zomermaanden van de volgende activiteiten:

Vrijdag 14 juli te 19u30: Deeksha meditatie avond.
We delen en ontvangen persoonlijke Deeksha blessings of éénheidszegeningen.
Hierdoor wordt jouw spirituele groei gestimuleerd.
Groei naar éénheidsbewustzijn waardoor conflicten in jezelf langzaam verdwijnen.
Overmatig denken komt tot rust, leven vanuit je hart groeit.
Je ervaart meer en meer innerlijke rust.
Dit creëert op zijn beurt meer rust in je buitenwereld.
Werken in groep is zeer sterk en je draagt bij tot de spirituele ontwikkeling in ons collectief menselijk Bewustzijn. De weg naar vrede en éénheidsbewustzijn.

Sadhana, mantra chanten, live harphealing...zijn als balsem voor je hart, je lichaam en je ziel.
Bijdrage: 15€ drank en versnapering inbegrepen.

Zondag 16 Juli van 10u tot 18u: Knuffelelfje
Jij wil meer in kontakt komen met jouw "innerlijk" kind?
Je buik weer voelen kribbelen? lachen en genieten van de natuur rondom jou.
Meer voeling krijgen met die wonderlijke wereld van Elfen en Deva's die je de wonderlijke kracht van onze moederaarde laten voelen?
Dan is deze cursus echt iets voor jou!!

Je maakt je eigen knuffelelfje in een staat van meditatie,
bij "zomers"weer werken we buiten, genietend van de elfen energie rondom ons.
Nieuwsgierig???
Deelname: 69€ alle materialen inbegrepen.

Maandag 17 Juli te 19u30: Engelen avond
Je verbinden met de hemelse energie van deze Lichtwezens.
Als IET Master Instructor verbind ik elke deelnemer met het krachtige "Angel Grid" dit schenkt jou een enorme healing tot in je cellengeheugen.

Boodschappers en healers, Engelen begeleiden ons sinds eeuwen en brengen ons in verbinding met de wijsheid en liefde vanuit ons hart.
"Als wij niet in Engelen geloven blijven zij onvoorwaardelijk geloven in ons!"
Deelname: 25€

12 & 13 Augustus: Oneness Awakening Course.

Golden Orb Sacred Chambers: gratis.

Meer info? 015/41.36.92 of madyvankeer@asterisme.be of madyvankeer@hotmail.com
Voor alle cursussen is vooraf inschrijven nodig.

Je bent van harte welkom!!!
                                        Shanti Shanti Shanti

Mady Van Keer

Moola Mantra

Om

Sat Chit Ananda

Parabrahma

Purushothama Paramatma

Sri Bhagavathi Sametha

Sri Bhagavathe Namaha